Profesjonalny montaż alarmów i telewizji przemysłowej

Post Pic

Nasza firma kieruje się dewizą - " Nie ułatwiaj złodziejom życia".
Stąd też wszystkim polecamy instalacje systemów alarmowych by chronić swoją własność. Słaba skuteczność publicznych służb zmusza nas do zadbania o własne bezpieczeństwo i mienie w sposób jaki oferują nowoczesne technologie, a więc w sposób efektywny i realnie zwiększający nasze możliwości ochrony. Sprzedajemy i instalujemy przede wszystkim rozwiązania firmy SATEL . Wypróbowany sprzęt , mnogość i elastyczność rozwiązań oraz wieloletnia bytność na rynku gwarantują skuteczność sprzętu proponowanego przez tą firmę. Urządzenia sprzedawane przez nas są w naprawdę w dobrych cenach. Staramy się być konkurencyjni w stosunku do innych firm , dlatego też dbamy by stale mieć konkurencyjną ofertę. Nie jesteśmy nastawieni na tylko duże projekty . Dla nas każdy klient jest ważny !

Sprzedajemy też urządzenia dla telewizji przemysłowej. Służymy doradztwem oraz fachową wiedzą . Zajmujemy się także instalacją całych systemów telewizji przemysłowej. Przeprowadziliśmy szereg udanych instalacji zarówno u klientów prywatnych jak i w zakładach przemysłowych. Oto kilka przykładów z ostatniego roku:


  • Producent Kotłów C.O. F.P.U.H "DWOREK BIS"
  • Zakłada Badawczo - Produkcyjny TEBAMIX Sp. z o.o.
  • Zakład Usług Przemysłowych „Certus” Sp. z o.o.
Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie urządzenia z uwzględnienie warunków oświetleniowych, dostępności miejsca, warunków klimatycznych jak i tez możliwości finansowych. Zainstalujemy urządzenia według najwyższych standardów mając na uwadze estetykę oraz profesjonalizm wykonania. Urządzenia które mamy Państwu do zaoferowania są dostępne w naszym sklepie internetowym pod adresem sklep.art-pi.eu

Poniżej galeria przedstawiajaca montaż w firmie "Dworek-bis" w Olkuszu


Bank Muzyki Royalty Free - www.RoyaltyFreeHeaven.com